top of page

דלתות פלדה בירושלים מפרט טכני אלמנטרי אל תתפשר על פחות מזההחלק החשוב ביותר בדלת הפלדה הוא הצילינדר שמגן על הדלת ומפעיל את כל המערכות ואלה המומלצים :

צילינדר MT5 של "מולטילוק"

צילינדר רב בריח 3LOCX

צילינדר קאבא KABA דגם expret

כל צילינדר אחר הוא בסדר בשביל לסגור ולפתוח , אולם מומלץ להעניק לדלת הפלדה החדשה שלך גם יכול הגנה מפריצה שקטה

ומניפולציות על צילינדר.דלת פלדה סטנדרטית עד רוחב 88 ס"מ בנויה משני לוחות פלדה בעובי 1.25 מ"מ כל אחד כאשר הלוחות עוברים תהליך של גליוון בקור, בציפוי אבץ אלקטרוליטי בעל תכונות עמידות גבוה. ציפוי זה מונע חלודה ומקנה לדלת אורך חיים.

לאחר ציפוי לוחות פלדה הוא עובר תהליך כיפוף כאשר כל לוח עובר כיפוף התואם את צד דלת, פנים וחוץ בצורה כזו המאפשרת להשחיל את האורכנים בדלת. שיטה זו של השחלת לוחות אחד בתוך שני מבטיח חיבור מושלם בין שני חלקי דלת הפלדה. עובי דלת שמתקבלת הוא 52 מ"מ ללא תוספות עיצוב למיניהם.

בחלק תחתון של דלת הפלדה נותר פתח אליו מושחל אינסרט שעשוי גם כן מלוח פלדה שעברה תהליך גלוון קר בציפוי אלקטרוליטי. מכיוון שגובה פתחים בבתים משתנים לרוב, לשם כך מייצרים את האינסרט באורך של 14 ס"מ המאפשר גמישות בגובה דלת עד 80 מ"מ תוספת גובה. במקרים חריגים ניתן להגיע לתוספת גובה של 130 מ"מ.

את האינסרט משחילים בתחתית דלת בהתאם לגובה רצוי ומקבעים לדלת בעזרת ניטים.

בתחתית האינסרט מורכב פס מברשת העשוי מחומרים עמידים לאורך שנים. פס מברשת יוצר איטום מפני רוח, אבק, לכלוך חרקים ועוד.

לדלת הפלדה מורכבים שלושה צירים חזקים בעלי יכולת נשיאת משקל כבד מותאמים למשקל דלת. כל ציר בפני עצמו מסוגל לשאת משקל עד 80 ק"ג וכושר עמיד בפני מתיחה עד 200 ק"ג. וכל זה מקנה לדלת הפלדה עמידות לאורך שנים ללא חשש הקריסה של צירים.

את החלל הפנימי של דלת ממלאת במילוי פוליאוריטן מוקצף מקנה לדלת תכונות של מוצר בעל מקשה אחת חזק יותר ועמיד יותר בפני רעידות וטריקת דלת.

תכונה נוספת שמקנה מילוי מוקצף הוא בידוד תרמי המביא להגדלת חיסכון באנרגיה לצורך הקירור וחימום בית ובידוד אקוסטי מפני רעשים חיצוניים.

חלק מיצרנים משלבים קורות לגובה דלת בצורת ח שמרותך לדפנות דלת כדי לתת חיזוק לדלת.

דלת הפלדה עוברת תהליך נוסף שמתחלק לשתי אפשרויות: האחת הוא ציפוי דלת בוינוריט (ציפוי יריעת פלסטיק בעלת מרקם מחוספס בעל עמידות הגבוהה בפני שחיקה ומכות) בדרך כלל דמוי עץ בגוונים שונים בשיטת הדבקה. אפשרות השנייה הוא צביעה שכוללת צבע יסוד וצבע סופי. שיטת צביעה נהוגה יותר בדלתות שנועדו לשדרוג כדלת פלדה מעוצבת ואילו שיטת ציפוי בוינורית מיועדת לדלתות שנמכרות ללא תוספת עיצוב.

לדלת פלדה מורכבת מנעול בריחי בעל תקן הישראלי על פי דרישות תקן והוא מאפשר נעילה של דלת ע"י בריחים בעובי 14 מ"מ שננעץ במשקוף בכל צידי דלת. על מנעול מורכב צילינדר המתקדם MT5 כאשר על צילינדר מורכב מגן צילינדר + דסקית שנועדה להגן על צילינדר מפני קדיחה.

לדלת מורכבת פנל פלדה משתי צידי דלת וזוג ידיות כל יצרן בהתאם לדגם פנלים וידיות שהוא משווק. בנוסף מורכב על דלת סגר ביטחון שנועד להגביר את הביטחון בפני אנשים לא קרוי והוא מאפשר לפתוח את הדלת להצצה בלבד ודלת יישאר נעול בלי היכולת להיכנס דרכה.

סביב הדלת מורכב פס אטם מגומי שנועד ליצור אטימה מוחלטת של דלת בחיבור בין דלת למשקוף וכך נמנע חדירת אבק, ריחות, רעש ועוד.

לדלת פלדה קיימת שלושה סוגים משקופים: משקוף בנייה, משקוף הלבשה, משקוף חבק לקיר גבס משקוף בנייה נועד לפתח בשלב בנייה כאשר את המשקוף יוצק עוד בשלב בנייה יחד עם קורה.. משקוף בנייה נותנת חוזק מירבי לדלת פלדה במיוחד בפני רעידות וטריקות דלות. שכן דלת פלדה היא בעלת משקל כבד ומכאן חשיבות של יציקת משקוף עוד בשלב בנייה. משקוף הבניה מורכבת על פתח הרבה לפני שמורכב עליו דלת ולכן חשובים מאוד רכישת דלת כניסה בשלבים המוקדמים של בניית בית.

משקוף הלבשה נועדה לדלת פלדה שמורכבת על פתח שקיים בו משקוף עץ. את משקוף הלבשה מרכיבה על משקוף עץ בצורה שחובקת אותו. את משקוף הלבשה שעשוי גם כן מפלדת מחברים למשקוף עץ עם ברגים ארוכים לתוך משקוף עץ. רכבת משקוף ודלת מתבצעת יחד באותו זמן. בית לא נשאר ללא דלת אפילו יום אחד.

משקוף חובק מיועד לדלת מורכבת על פתח בקיר גבס. בשל חולשתה של קיר גבס יש חשיבות רבה לשימוש במשקוף חובק שחובק את כל קיר יחד עם קונסטרוקצית מתכת ומאפשר להרכיב עליו דלת פלדה בעלת משקל כבד. במשקוף החובק עושה שימוש גם בהתקנת דלת על המשקוף עיוור. לדלת פלדה מוסיפה לעתים עיני המאפשר לראות מי עומד מעבר לדלת לפני שפותח את הדלת ומעצור דלת שנועדה למקרים בם רוצים להשאיר את הדלת הפתוחה מעצור הדלת מונע מדלת להיסגר ולהיטרק .

פוסטים אחרונים

הצג הכול

הצהרת נגישות

אמינות ובטחון כספות ומנעולים, אחראית על הקמת והפעלת אתר : https://www.jerusalemlock.com. אנו רואים חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל האזרחים ובשיפור השירות הניתן לאזרחים עם מוגבלות. אנו משקיעים משאבי

Comments


bottom of page